botton_l_sz
 
UNIQA Komunikacyjne Ubezpieczenie Auto Casco
naglowek_indywidualne_komunikacyjne1

Ubezpieczenie Auto Casco

Wybierz Auto Casco w UNIQA, aby mieć pewność, że nie będziesz musiał ponosić strat materialnych związanych z użytkowaniem swojego samochodu. Sprawdź, co daje AC w UNIQA. Kup oszczędne MotoMini, by chronić samochód od żywiołów lub MotoMaxi z szerokim zakresem za przystępną cenę. Możesz też wybrać najpełniejszą ochronę z MotoMega.

Z nami nie przepłacasz.

AC_ogolne_ikony_hcm0028112

Poznaj warianty Auto Casco w UNIQA:

MotoMini
To wariant podstawowy za niewielką składkę, w którym ochroną objęte są szkody powstałe w następstwie działania: deszczu nawalnego, gradu, huraganu, lawiny, osuwania się i zapadania ziemi, powodzi, pożaru, trąby powietrznej (nowość!), trzęsienia ziem, uderzenia pioruna, zatopienia pojazdu oraz innych sił przyrody, niż wyżej wymienione.
Za dopłatą 20 % składki MotoMini wariant ten można rozszerzyć o ryzyko kradzieży oraz rabunku (rozboju) pojazdu.

MotoMaxi
W odróżnieniu od warunków dotychczasowej umowy opierającej się na ryzykach nazwanych, MotoMaxi chroni Twój samochód od wszystkich ryzyk (formuła All risk*). Bez względu na to, co się stanie w okresie ubezpieczenia, wypłacimy Ci odszkodowanie. To optymalny wariant za rozsądną cenę.

MotoMega
To najszerszy wariant w nowej ofercie również zbudowany według formuły All risk* i zawierający w cenie szereg dodatkowych opcji takich jak ochrona zniżek po szkodzie, ochrona kosztów wymiany fotelika czy kosztów wymiany uszkodzonych zamków i kluczyka. Ochroną objęliśmy także koła Twojego samochodu - w ramach opcji AutoKoło dostaniesz odszkodowanie za uszkodzenie części opony czy felgi na skutek kolizji z drogą.

AC_tab_szczegolowy_zakres_hcm0028116

Taryfa AC skierowana jest do:

  • wszystkich osób fizycznych bez względu na ilość pojazdów,
  • osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i osób prawnych, które posiadają do 4 pojazdów.
* All risk - pełny zakres ubezpieczenia, obejmuje wszelkie szkody polegające na utracie, zniszczeniu, uszkodzeniu przedmiotu ubezpieczenia powstałe w wyniku zdarzeń zaistniałych w okresie ubezpieczenia (w tym również kradzieży i rabunku) wchodzące w zakres umowy ubezpieczenia zgodnie z postanowieniami OWU.

Poznaj zalety Auto Casco w UNIQA:

AC1_Chron_samochod_hcm0028109

AC2_Otrzymaj_znizke_hcm0028110

AC3_Plac-Potrzebujesz_hcm0028111

Pliki do pobrania:

OWU obowiązujące od dnia 19 listopada 2012
OWU Auto Casco

OWU obowiązujące w sprzedaży ubezpieczeń za pośrednictwem Dealerów i Leasingodawców
OWU Auto Casco Dealer-Leasing