botton_l_sz
 

Bonus CLUB

bonus_club1

Ogólne informacje

Program dla naszych lojalnych Klientów.
UNIQA Bonus Club to program lojalnościowy dla Klientów indywidualnych Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA. Przystępując do programu zyskasz nowe możliwości. Masz szansę otrzymać bony upominkowe, dodatkowe rabaty i możesz skorzystać z wyjątkowych serwisów oraz innych atrakcji przygotowanych z myślą o Tobie.
Do Programu Lojalnościowego przystąpić możesz w momencie:
  • zakupu dwóch nowych ubezpieczeń,
  • zakupu kolejnego ubezpieczenia,
  • wznowienia jednego z ubezpieczeń, o ile ubezpieczenie jest co najmniej drugim aktywnym ubezpieczeniem*
* do Programu kwalifikują wyłącznie ubezpieczenia wymienione w Załączniku nr 1 do Regulaminu Programu:
Jeżeli spełniasz warunki uczestnictwa, ukończyłeś 18 rok życia, zgłoś się do naszego agenta lub przedstawiciela, aby zgłosić swój akces do UNIQA  BonusClub.

Po wypełnieniu wniosku będącego jednocześnie deklaracją przystąpienia do UNIQA BonusClub zostanie Ci wysłany list powitalny wraz z upominkiem UNIQA oraz kartą członkostwa, która uprawnia Cię do otrzymania  dodatkowych zniżek w ubezpieczeniach.

Twoje korzyści

W ramach Programu UNIQA BonusClub funkcjonują trzy pakiety:
  • Srebrny
  • Złoty
  • Platynowy

tabela_korzysci_668px_hcm0022845

Serwis ostrzeżeń pogodowych UNIQA SMS


UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest jedynym zakładem ubezpieczeniowym na rynku polskim, który oferuje swoim klientom system komunikowania o zagrożeniach pogodowych.

Ta ekskluzywna, nowatorska usługa polega na wysyłaniu komunikatów o groźnych zjawiskach pogodowych, takich jak ulewa, burza, czy huragan. Zastosowanie  najnowszych technologii i nowoczesnych metod prognozowania zjawisk meteorologicznych umożliwia automatyczne wysyłanie ostrzeżeń poprzez SMS lub e-mail, tylko w przypadku gdy dotyczą miejsca zamieszkania Klienta, zdefiniowanego kodem pocztowym. Korzystanie z serwisu pogodowego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Jeżeli na Wniosku o przystąpienie do UNIQA BonusClub wyrazili Państwo zgodę na otrzymywanie komunikatów na  wskazany numer  telefonu komórkowego,  to ilekroć w okolicy Państwa zamieszkania  będzie prawdopodobne wystąpienie groźnego zjawiska meteorologicznego –  uprzedzimy Państwa o tym.

Stopnie ostrzeżeń meteorologicznych:

Stopień Charakterystyka ostrzeżenia
3 Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących na znacznym obszarze bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia. Niebezpieczne zjawiska uniemożliwią prowadzenie działalności. Zalecana najwyższa ostrożność, potrzeba częstego śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
2 Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Niebezpieczne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
1 Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.


Wysyłane są ostrzeżenia:
- meteorologiczne 2 i 3 stopnia,
- o możliwości występowania burz niezależnie od stopnia zagrożenia,
- hydrologiczne 3 stopnia.


Przykładowy komunikat ostrzeżenia:

UNIQA - BURZE Z GRADEM/1 woj. łódzkie od 13:00/05.08 do 04:00/06.08.2012 burze, lok. grad, deszcz 5-25 mm, lok. do 40 mm, porywy 70-90 km/h

Losowanie nagród

Wielki finał Loterii UNIQA BonusClub

Koniec roku oznacza miłe niespodzianki dla Uczestników programu UNIQA BonusClub. Tym razem okazał się szczęśliwy dla 73 osób.

W załącznikach poniżej przedstawiamy listę zwycięzców loterii promocyjnej UNIQA, w której do wygrania były atrakcyjne nagrody:

  • wycieczki zagraniczne o wartości 6 000 zł (Voucher do realizacji w biurze podróży TUI)
  • konsole Microsoft Xbox 360 Slim 4GB wraz z zestawem gier Kinect Adventure
  • kompaktowe aparaty fotograficzne BenQ LR100

Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie zapraszamy do przyszłorocznej, odmienionej edycji programu UNIQA BonusClub!

Lista laureatów Loterii UNIQA BonusClub 2013

Laureaci - aparat fotograficzny

Laureaci - bon wakacyjny

Laureaci - x - box

Regulamin loterii 2013 r.