botton_l_sz
 

Strefa Brokera

strefa_brokera

Informacje

Świat się zmienia - nowe rozwiązania rynkowe zastępują dotychczasowe produkty, powstają nowe zawody. Nasze pragnienia i wartości również dopasowują się do nowych realiów.

Aby sprostać wymaganiom nowych czasów, musimy nadążać za zmianami, które ze sobą niosą. W UNIQA dostrzegamy te procesy i rozumiemy co jest ważne dla ludzi nowej generacji. Naszym Klientom oferujemy innowacyjne i elastyczne produkty, zdolne towarzyszyć im na każdym etapie ich życia.

UNIQA jest dzisiaj największym Ubezpieczycielem w Austrii i jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Centralnej i Europie Wschodniej.
W skład koncernu wchodzi ponad 30 spółek działających na 20 rynkach europejskich. W rezultacie, nasza Grupa dysponuje jedną z najbardziej zagęszczonych sieci obsługi i sieci sprzedaży na obszarze całej Europy.

Chcemy należeć do najlepszych. Budujemy struktury opiekunów zorientowanych na profesjonalny serwis i staramy się jak najefektywniej współpracować z naszymi Partnerami sprzedaży.

Na  stronach  UNIQA TU S.A. znajdą Państwo informację o programie Top Partner, skierowanym do Brokerów Ubezpieczeniowych współpracujących z Grupą UNIQA, aktualnych promocjach oraz dane kontaktowe do opiekunów Brokerów Ubezpieczeniowych. Mogą również Państwo dokonać elektronicznego zgłoszenia szkody.


Strategia Top Partner

Z myślą o Brokerach Ubezpieczeniowych współpracujących z naszą Grupą przygotowaliśmy specjalny program Top Partner.

Naszym Top Partnerom dedykujemy:
  • osobistego opiekuna,
  • udział w programach szkoleniowych
  • możliwość skorzystania z ofert specjalnych.

Przedstawicielstwo w Toruniu zapewnia profesjonalną i sprawną obsługę od rozpatrywania zapytań poprzez wystawianie  polis,  potwierdzeń ochrony, zaświadczeń o przebiegu ubezpieczenia, po wsparcie w zakresie likwidacji szkód.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Przedstawicielstwo Toruń
ul. Fałata 94, 87-100 Toruń

Stanisława Kłosińska
Menager ds. ubezpieczeń i współpracy z brokerami
tel.: 56 655 77 67, 69
kom.: 604 053 136
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.