botton_l_sz
 

O nas

zaspol_uniqa_torun

Towarzystwa Ubezpieczeń UNIQA oraz UNIQA na Życie są częścią UNIQA Group – jednej z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowo-wschodniej. Nasza europejska centrala mieści się we Wiedniu. UNIQA jest największym ubezpieczycielem i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Austrii. Naszą specjalnością są wysokiej jakości innowacyjne produkty dla klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Pełną informację o UNIQA w Polsce i całej grupie znajdziecie Państwo pod adresem www.uniqa.pl.

Przedstawicielstwo UNIQA TU SA w Toruniu działa w regionie kujawsko-pomorskim od 1991r, swoją działalność Pani Dyrektor Alicja Gnaś rozpoczęła w Grudziądzu. Podczas rozwoju firmy siedzibę główną przeniosła do miasta Torunia. Poprzez swoje biura w terenie oraz rozwiniętą sieć agentów i multiagentów prężnie rozwija się na toruńskim rynku. Staramy się zawsze zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę i fachowe doradztwo. Kupując ubezpieczenia UNIQA w naszej sieci macie Państwo zawsze pewność właściwego wyboru i miłej obsługi.

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. Przedstawicielstwo w Toruniu
ul. Fałata 94
87-100 Toruń

tel.-56-655-77-65/67/69
fax:-56-655-77-68

Posiadamy również biura w Brodnicy, Grudziądzu, Golubiu Dobrzyniu, Nowym Mieście Lubawskim, Wąbrzeźnie i Chełmży. W celu sprawdzenie danych teleadresowych naszych biur kliknij w mapkę poniżej.
oddzialy_punkty0