botton_l_sz
 
UNIQA Komunikacyjne
naglowek_indywidualne_komunikacyjne1

Pakiet Dealer

Aby zapewnić pełną ochronę ubezpieczeniową pojazdów, w jednym pakiecie zintegrowaliśmy kilka produktów. A wszystko po to, by nasi Klienci mogli cieszyć się atrakcyjną ceną pakietu i szczególnymi warunkami ubezpieczenia.

Więcej…

Ubezpieczenie Auto Casco

Wybierz Auto Casco w UNIQA, aby mieć pewność, że nie będziesz musiał ponosić strat materialnych związanych z użytkowaniem swojego samochodu. Sprawdź, co daje AC w UNIQA. Kup oszczędne MotoMini, by chronić samochód od żywiołów lub MotoMaxi z szerokim zakresem za przystępną cenę. Możesz też wybrać najpełniejszą ochronę z MotoMega.

Więcej…

Zielona Karta

Ubezpieczenie Zielonej Karty daje poczucie bezpieczeństwa w podróży zagranicznej do krajów należących do Systemu Zielonej Karty chroniąc przed konsekwencjami finansowymi w razie wyrządzenia szkody osobom trzecim.

Więcej…

OC komunikacyjne

Ubezpieczenie OC w UNIQA gwarantuje,że nie będziesz musiał pokrywać strat materialnych oraz ewentualnych kosztów związanych z kalectwem,śmiercią lub rozstrojem zdrowia osób poszkodowanych w wyniku kolizji drogowych.

Więcej…

Twoje Casco

Produkt dający możliwość decydowania o cenie i warunkach ubezpieczenia AC poprzez zastosowanie franszyzy redukcyjnej – Twoje Casco I lub franszyzy integralnej

Więcej…

AutoSzyby Plus24

Ubezpieczenie AutoSzyby PLUS24 jest rozszerzeniem standardowego ubezpieczenia OC/AC. Ubezpieczeniem objęte są szyby czołowa, boczne i tylna ubezpieczonego pojazdu:

Więcej…