botton_l_sz
 
UNIQA Życiowe
naglowek_indywidualne_zyciowe

Uniwersalne ubezpieczenie na życie z UFK

Fundusz & Perspektywa to rozwiązanie inwestycyjne idealne dla osób, które chcą efektywnie inwestować swoje oszczędności i jednocześnie korzystać z przywilejów, jakie daje forma ubezpieczenia na życie.

Więcej…

Ubezpieczenie na życie i dożycie Pewna Przyszłość

To ubezpieczenie dla osób, które chcą mieć zapewnione źródło dochodów dla rodziny po  zaistnieniu nagłego zdarzenia. A jednocześnie rozumieją potrzebę systematycznego gromadzenia kapitału na jesień życia, aby zapobiec drastycznemu spadkowi dochodów po przejściu na emeryturę.

Więcej…

Ubezpieczenie strukturyzowane

Grupowe ubezpieczenie strukturyzowane na życie i dożycie  to produkt oferowany za pośrednictwem Raiffeisen Banku Polska SA, w których łączy się tradycję ubezpieczeniową z nowymi rozwiązaniami inwestycyjnymi. Klasyczne ubezpieczenia na życie i dożycie zostało wzbogacone o interesują ofertę inwestycyjną kształtującą ostateczną wartość wypłaconych świadczeń.

Więcej…

Pakiet bezpieczeństwa

Pakiet bezpieczeństwa to ubezpieczenie na życie dostępne dla każdego, niezależnie od formy zatrudnienia, a nawet dla osób bez stałego zatrudnienia.

Więcej…

Terminowe ubezpieczenie na życie Wysoka ochrona

Terminowe ubezpieczenie na życie jest najdoskonalszą formą finansowego zabezpieczenia rodziny w przypadku śmierci głównego żywiciela. Jest także jedną z podstawowych form zabezpieczania zaciąganych kredytów lub innych zobowiązań, powszechnie akceptowanych przez instytucje finansowe.

Więcej…

Grupowe ubezpieczenie R- Życie & Zdrowie

Grupowe ubezpieczenie na życie dla posiadaczy rachunku bankowego w  Raiffeisen Bank. Do ubezpieczenia może przystąpić klient banku w wieku 18-64 lat. Produkt może stanowić zabezpieczenie zadłużenia w rachunku bankowym lub może występować jako produkt "stand alone".  Ochroną objęte są  również niepełnoletnie dzieci (współubezpieczeni).

Więcej…

Parasol na życie

Parasol na życie to grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie, które zapewnia Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo i źródło dochodu na wypadek nagłych zdarzeń. Dzięki niemu możesz również oszczędzać na zaplanowane wydatki w przyszłości.

Więcej…